psychiatra i psycholog warszawa
psychiatra warszawa – psychoterapia warszawa

Historia sukcesu Advantage Medicare – Wyjście poza różnicę kosztów ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Aby rząd zapłacił za plan równego wydatkowania środków przez Medicare w danym hrabstwie, stawka planu musiałaby być niższa od tej kwoty wydatków o trzykrotność różnicy między tą kwotą a poziomem referencyjnym. W 2011 r. Średni poziom referencyjny wynosił 113% wydatków na opłatę za usługi Medicare. Dlatego oferta planu Medicare Advantage musiałaby wynosić jedynie 61% (100% – [3 x 13%]) wydatków Medicare na opłaty za usługi za rządową wypłatę na rzecz planu równego wydatkom na tradycyjne Medicare. Tak więc większe wydatki rządowe na Medicare Advantage niż na Medicare Opłata za usługę nie wskazują na wyższą skuteczność ubezpieczeń administrowanych przez rząd. Gwarantuje to polityka dostarczania tych prywatnych planów z rabatami obliczonymi na podstawie wysokich wskaźników. Płacimy te plany bardziej, ponieważ zdecydowaliśmy się to zrobić. W rzeczywistości, w latach 2010 i 2011, plan Medicare Advantage ustaliła średnio 100% kwoty wydanej na Medicare z opłatą za usługę. W ten sposób plany były równie skuteczne, jak tradycyjne Medicare.
Łączenie płatności w ramach planu prywatnego z wydatkami na istniejący rządowy program uniemożliwia realizację oszczędności, gdy prywatne plany mają niższe koszty niż rząd. Zarówno Medicare s Prescription Drug Benefit, jak i Federal Employees Health Benefits Program obecnie subsydiują prywatne plany bez korzystania z takiego systemu, zamiast tego opierają płatności na średniej krajowej wszystkich ofert na plan.
Spoglądając poza różnice w wydatkach, rygorystyczne porównanie Medicare Advantage i Medicare z opłatami za usługę musi uwzględniać zachęty. Opłata za usługę Medicare nagradza dostawców za dostarczanie większej liczby usług, podczas gdy system premiowania Medicare Advantage nagradza plany obniżenia kosztów, ponieważ zachowują niewydaną część płatności rządowych. Ich płatności są dostosowywane do stanu zdrowia zarejestrowanych. Plany mają na celu zwrócenie się do konsumentów w celu wyboru ich konkurentów i kontynuowania działalności. Ta kombinacja podziału, wyboru i konkurencji pobudza rozwój tanich sposobów dostarczania atrakcyjnych korzyści.
Plany Medicare Advantage mają większą elastyczność wprowadzania innowacji niż Medicare w opłatach za usługę. Mogą z łatwością wprowadzać zmiany i dostosowywać je, aby odzwierciedlić doświadczenia rynku, podczas gdy zmiany w tradycyjnym Medicare muszą przetrwać długi, złożony proces polityczny. A Medicare Advantage planuje innowacje na wielu płaszczyznach. Mogą eksperymentować z różnymi poziomami podziału kosztów dla usług objętych Medicare opłata za usługę, o ile ich oczekiwana wypłata za te usługi pozostaje taka sama. Wybierają dostawców dla swoich sieci i strategicznie ustalają stawki płatności dostawców. Podczas gdy tradycyjne Medicare oferuje uniwersalną korzyść, plany Medicare Advantage mają zastosowanie do wiedzy na temat dopasowywania korzyści.
Wiele planów Medicare Advantage korzysta z kreatywnych modeli dostawy i płatności. Presbyterian Health Plan w Nowym Meksyku lekarze identyfikują pacjentów, którzy skorzystaliby z opieki na poziomie szpitala w domu i zorganizowali jej świadczenie. Plan zdrowia w Geisinger w Pensylwanii obejmuje płatności za leczenie chirurgiczne obejmujące opiekę udzieloną w ciągu 90 dni po operacji
[podobne: lek bez recepty na uspokojenie, chusteczki lateksowe, badanie ana cena ]

Tags: , ,

No Responses to “Historia sukcesu Advantage Medicare – Wyjście poza różnicę kosztów ad”

 1. Kinga Says:

  Article marked with the noticed of: ćwiczenia na brzuch[...]

 2. Nacho Says:

  Jako, ze jestem cukrzykiem, kupiłem ten zachwalany olej

 3. Midnight Rider Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu klinika weterynaryjna[...]

 4. Tough Nut Says:

  Mam podobne wyniki i te same problemy z wlosami

Powiązane tematy z artykułem: badanie ana cena chusteczki lateksowe lek bez recepty na uspokojenie