psychiatra i psycholog warszawa
psychiatra warszawa – psychoterapia warszawa

Finansowanie Absolwent edukacji medycznej – ciśnienie montażu dla reform

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Rozproszone głosy z Białego Domu, krajowej komisji fiskalnej, Kongresu, ciała doradczego Medicare, prywatnych fundacji i akademickich liderów medycznych popierają zmiany w inwestycji Medicare w edukację medyczną absolwenta (GME), która obecnie wynosi 9,5 miliarda dolarów rocznie. Oferują różne recepty, w tym redukują wsparcie federalne, opracowują nowe środki, za które należy pociągnąć programy GMO, i poszukują niezależnej oceny zarządzania i finansowania programów szkoleniowych. Zalecenia pojawiają się w czasie, kiedy, niezależnie od wyniku listopadowych wyborów, Kongres i Biały Dom wkrótce powrócą do ścisłej analizy programów federalnych, starając się zmniejszyć ogromny deficyt federalny. Wpływowa społeczność GME wytrzymała większość dotychczasowych wysiłków zmierzających do zmiany polityki GME Medicare. Ale biorąc pod uwagę dzisiejsze trudniejsze środowisko polityczne, Stowarzyszenie Amerykańskich Koledży Medycznych (AAMC) zaczęło omawiać alternatywne metody finansowania GME, które mogłyby lepiej dostosować szkolenia do przyszłego systemu opieki zdrowotnej i odpowiadać na potrzeby amerykańskich pracowników. Stowarzyszenie bada również wpływ zadłużenia studenckiego na rekrutację zróżnicowanego ciała studenckiego.
Kiedy Kongres uchwalił Medicare w 1965 roku, przypisano mu funkcje programowe, które wykroczyły daleko poza misję finansowania opieki zdrowotnej dla osób starszych. Jedna z funkcji wspierała GME, przynajmniej dopóki społeczeństwo nie podjęło się ponoszenia takich kosztów edukacji w inny sposób . Prawie 50 lat później, Medicare pozostaje największym zwolennikiem GME, zapewniając zarówno bezpośrednie płatności na rzecz szpitali, które pokrywają wydatki na edukację medyczną. związane z opieką nad pacjentami Medicare (około 3 miliardy dolarów rocznie) i pośrednią edycją edukacji medycznej (IME) dla szpitali nauczających za dodatkowe koszty opieki nad pacjentem związane ze szkoleniem (około 6,5 miliarda dolarów).
Kongres odrzucił próby większości poprzednich administracji, aby zmniejszyć wsparcie GME Medicare, chociaż w ustawie o zrównoważonym budżecie z 1997 r. Ustawodawcy ograniczyli wsparcie programu w zakresie szkoleń. W swoim budżecie na 2013 r., Odsłoniętym 13 lutego 2012 r., Administracja Obamy zaproponowała skorygowanie IME Medicare o 9,7 miliarda dolarów w ciągu 10 lat, począwszy od 2014 r., Powołując się na raport Komisji Doradczej ds. Płatności Medicare (MedPAC), który wskazuje, że korekty IME Medicare znacząco przekraczają rzeczywiste koszty opieki nad pacjentem ponoszone przez te szpitale. 1
Administracja zaproponowała również, aby sekretarz ds. Zdrowia i usług ludzkich otrzymał uprawnienia do oceny wyników programów GME w zakresie wpajania mieszkańcom niezbędnych umiejętności w celu promowania wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Podobnie, firma MedPAC zaleciła przekierowanie około połowy korekt IME (3,5 mld USD) na płatności motywacyjne , które można było uzyskać dzięki programom GME, spełniając standardy wydajności.1 Budżet Obamy wyeliminowałby również pokrycie kosztów IME w wolnostojących szpitalach dziecięcych przy pomocy pediatrycznych programy pobytowe – które nie leczą pacjentów Medicare – zmniejszenie ich wsparcia federalnego o 66% (do 88 milionów).
W ostatnich latach Kongres ujawnił swoją niepewność co do zmiany federalnej polityki zatrudnienia2. W ustawie o przystępnej cenie (ACA) Kongres podkreślił znaczenie rozszerzenia podstawowej opieki zdrowotnej
[więcej w: elvita jaworzno rejestracja, zatrucie talem, przegladarka skierowan sanatoryjnych ]

Tags: , ,

No Responses to “Finansowanie Absolwent edukacji medycznej – ciśnienie montażu dla reform”

  1. Turnip King Says:

    mam nadczynnosc czy moge stosowac antykoncepcje ?

  2. Oliwia Says:

    [..] Odniesienie w tekscie do psychologia[...]

  3. Florian Says:

    Rozumiem, że największy problem że nie ma badań

Powiązane tematy z artykułem: elvita jaworzno rejestracja przegladarka skierowan sanatoryjnych zatrucie talem