psychiatra i psycholog warszawa
psychiatra warszawa – psychoterapia warszawa

Finansowanie Absolwent edukacji medycznej – ciśnienie montażu dla reform cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Stowarzyszenie ponownie poszukuje potencjalnego modelu finansowego, w ramach którego wszyscy płatnicy opieki zdrowotnej będą wyraźnie pokrywać wydatki na GMO. Prywatni ubezpieczyciele utrzymują, że realizują to pośrednio, płacąc szpitalom edukacyjnym więcej za usługi kliniczne, niż płacą większości innych szpitali. Liderzy GME uważają, że jedną z możliwości byłoby uwzględnienie kosztów szkolenia na pobyt stały przy obliczaniu kwot premii za produkty sprzedawane za pośrednictwem giełd ubezpieczeń zdrowotnych. Podobnie niedawny raport Fundacji Carnegie potwierdził, że wymagają zmiany projektu GME. . . bardziej rozpowszechniony, mniej upolityczniony przepływ funduszy. 4 Zdajemy sobie sprawę, że programy GME muszą przyśpieszyć wysiłki, aby wykazać odpowiedzialność za wsparcie, jakie Medicare zapewnia dla zaawansowanych szkoleń , powiedział dr Darrell Kirch, dyrektor generalny AAMC, i jesteśmy gotowi zaangażować się w tę dyskusję z decydentami . Kirch dodał: Znaczącym krokiem naprzód jest ogłoszenie przez ACGME [Rady Akredytacyjnej ds. Absolwenta Kształcenia Medycznego] opisujące główne zmiany w sposobie akredytacji krajowych programów rezydencji w przyszłości, wprowadzając system oceny oparty na wynikach, dzięki któremu nowe lekarze będą mierzeni ze względu na ich kompetencje w wykonywaniu podstawowych zadań niezbędnych w praktyce klinicznej w XXI wieku. 5
Kongres nie będzie odnosił się do przyszłości Medicare, dopóki jej 113 sesja nie zostanie przyjęta w styczniu 2013 r., Z możliwym wyjątkiem zniesienia 27% zniżki w opłatach za leczenie Medicare, które mają wejść w życie stycznia. Jednak zgodnie z ustawą o kontroli budżetowej opracowaną przez wspólny komitet w sprawie redukcji deficytu (super komitet), wszystkie programy federalne będą podlegały 2-procentowej redukcji budżetowej w okresie od 2013 r. do 2021 r. – cięcia wynoszą łącznie 1,2 tryliona dolarów. I to prawdopodobnie będzie tylko pierwsza potyczka w długotrwałej walce partyzantów nad redukcją deficytu.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autora są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu pod adresem.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp1114236) został opublikowany 21 marca 2012 r. O godz.
Author Affiliations
Pan Iglehart jest krajowym korespondentem czasopisma.

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Zgłoś się do Kongresu: dostosowanie zachęt w Medicare. Waszyngton, DC: Komisja Doradcza ds. Płatności Medicare, czerwiec 2010: 103-29.

2. Iglehart JK. Niepewna przyszłość Medicare i absolwent edukacji medycznej. N Engl J Med 2011; 365: 1340-1345
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
3. Zapewnienie skutecznej siły roboczej lekarzom w Ameryce: zalecenia dotyczące systemu edukacji medycznej absolwenta – podsumowanie konferencji, październik 2010 r., Atlanta. Nowy Jork: Josiah Macy Jr. Foundation, 2010.

4. Cooke M, Irby DM, O Brien BC. Kształcenie lekarzy: wezwanie do reformy szkoły medycznej i rezydencji. San Francisco: Jossey-Bass, 2010.

5. Nasca TJ, Philbert I, Brigham T, Flynn TC. Kolejny system akredytacji GME – racjonalne uzasadnienie i korzyści N Engl J Med 2012; 366: 1051-1056
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (17)
Zamknij Cytowanie artykułów
Komentarze (3)
[hasła pokrewne: tonik z zielonej herbaty warszawa, tonik z zielonej herbaty, elvita rejestracja ]

Tags: , ,

No Responses to “Finansowanie Absolwent edukacji medycznej – ciśnienie montażu dla reform cd”

 1. Sofa King Says:

  [..] Cytowany fragment: rwa rehabilitacja[...]

 2. Daniel Says:

  Nic nie wnosi, nic nie wyjaśnia.

 3. Rita Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: dentysta bielsko biała[...]

 4. Midnight Rambler Says:

  Taki sok jest smaczny, a witaminy i enzymy zawarte w nim działają natychmiast

Powiązane tematy z artykułem: bimber hobby elvita rejestracja tonik z zielonej herbaty