psychiatra i psycholog warszawa
psychiatra warszawa – psychoterapia warszawa

Historia sukcesu Advantage Medicare – Wyjście poza różnicę kosztów cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Horizon Blue Cross Blue Shield w New Jersey ma pracowników służby zdrowia, którzy skontaktowali się z pacjentami, którzy przeszli najbardziej awaryjne wizyty w celu rozwiązania przyczyn I taka innowacja może poprawić jakość opieki. Komisja Doradcza ds. Płatności Medicare przeanalizowała dane z Oceny Konsumentów Dostawców i Systemów Opieki Zdrowotnej, która bada pacjentów Medicare pod kątem ich zadowolenia i przypomnień o otrzymanych terapiach, i odkryła, że w 2010 roku beneficjenci Medicare Advantage i tradycyjnego Medicare mieli podobne wskaźniki szczepień i oceniali ich planuje podobnie łatwość uzyskania opieki i dostępu do specjalisty . 3
Jakość opieki w planach świadczeń Medicare i Medicare za usługi za opłatą, 2007. Ponieważ nie wiemy, czy zdrowsi seniorzy nieproporcjonalnie wybierają Medicare Advantage lub tradycyjne Medicare, a ponieważ status zdrowotny beneficjentów wpływa na wyniki kliniczne, dane dotyczące skuteczności i danych dotyczących opieki zdrowotnej (HEDIS) środki koncentrują się na procesach opieki, wykorzystując dokumentację medyczną do oceny zgodności planów z szeroko uzgodnionymi praktykami klinicznymi. Tabela pokazuje wyniki w 2007 r., Ostatni rok, dla którego dostępne są dane, na temat środków HEDIS w planach Medicare Advantage i Medicare za usługi po korekcie o różnice geograficzne. Medicare Advantage planuje outsored Medicare opłata za usługę w 9 z 11 środków.4
Ustawa Affordable Care Act obniża poziomy referencyjne, jednocześnie kontynuując wypłatę świadczeń Medicare Advantage na poziomie opłat za usługi. Lepsza reforma, popierana przez Coulama i jego współpracowników, przełamałaby ten związek: tradycyjny Medicare składałby również oferty, rząd ustalałby poziomy płatności równe najniższej ofercie każdego hrabstwa, a beneficjenci żądający droższego planu musieliby zapłacić różnicę.5
W tym systemie tradycyjne Medicare, nie będące już domyślną opcją, konkurowałoby z prywatnymi planami na równych warunkach. Prywatne plany zyskałyby znaczny udział w rynku dzięki zapewnieniu ubezpieczenia Medicare po najniższych kosztach w hrabstwie. Gdy plany eksperymentowały z modelami zasięgu, próbując dostarczać korzyści w atrakcyjny, niedrogi sposób, osiągnięto najbardziej efektywne podejście w każdym hrabstwie, a stopa wzrostu wydatków Medicare zwolniłaby.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł (10.1056 / NEJMp1114019) został opublikowany 22 lutego 2012 r. O godz.
Author Affiliations
Z Harvard Medical School, Boston (JSG); oraz Centrum Innowacji Politycznych, Heritage Foundation, Washington, DC (REM).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Pear R. Lawmakers oferują dwupartyjny plan remontu Medicare. New York Times. 14 grudnia 2011 r. (Http://www.nytimes.com/2011/12/15/us/politics/lawmakers-offer-bipartisan-plan-to-overhaul-medicare.html).

2. Bayer E. Innowacje w zmniejszaniu liczby możliwych do uniknięcia hospitalizacji, readmisji i korzystania z pogotowia ratunkowego. Washington, DC: America s Health Insurance Plans, 2010 (http://www.ahipresearch.org/pdfs/innovations2010.pdf).

3 Komisja Doradcza ds. Płatności Medicare. Zgłoś się do Kongresu: polityka płatności Medicare. Washington, DC: MedPAC, 2011 (http://www.medpac.gov/documents/mar11_entirereport.pdf).

4. Brennan N, Shepard M. Porównanie jakości opieki w programie Medicare. Am J Manag Care 2010; 16: 841-848
Web of Science Medline
5. Feldman R, Coulam R, Dowd B. Konkurencyjna licytacja może pomóc w rozwiązaniu kryzysu fiskalnego Medicare. Washington, DC: American Enterprise Institute, 2012 (http://www.aei.org/files/2012/02/16/-competitive-bidding-can-help-solve-medicares-fiscal-crisis_081704430956.pdf).

Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (2)
Zamknij Cytowanie artykułów
[więcej w: elvita jaworzno rejestracja, chusteczki lateksowe, pulsantis ]

Tags: , ,

No Responses to “Historia sukcesu Advantage Medicare – Wyjście poza różnicę kosztów cd”

 1. Przemysław Says:

  [..] odnosnik do informacji w naukowej publikacji odnosnie: pantomograf Gliwice[...]

 2. Dawid Says:

  Boli mnie ciągle brzuch

 3. The Dude Says:

  Article marked with the noticed of: makijaż permanentny szkolenia[...]

 4. Little Cobra Says:

  Oprócz tego że masz problemy z tarczyca to prawdopodobnie cierpisz na tężyczkę utajona

 5. Teodor Says:

  [..] Cytowany fragment: psycholog warszawa[...]

 6. Wiktoria Says:

  No i mnie w końcu dopadła nietolerancja laktozy

Powiązane tematy z artykułem: chusteczki lateksowe elvita jaworzno rejestracja pulsantis